Chia Seti Ürün Görseli

Zayıflamak İçin Bitkisel Chia Tohumu

Metabolizma sisteminde yaşanan sorunlar dahilinde, fazla kilo problemleri son 10 yılda daha çok karşılaşılanlar arasında olurken, elbette ki sindirim sistemi bozukluklarının önüne geçilmesi, bu konuda kişilere yardımcı olacaktır. İlk olarak metabolizmanın hızlandırılması ve normal düzeyde çalışmasın sağlamak, kilo problemlerinde yardımcı bir işlem olacaktır. Bunun yanı sıra günlük olarak besin değerlerini, ağır yiyeceklerden değil de bitkisel olarak formüle edilen ürünlerden alındığı durumlarda hem metabolizma çalışacak hem de beraberinde günlük besin miktarları bu ürünlerden karşılanarak, tokluk hissi oluşturulacaktır. Böylelikle de kişi gün içerisinde tükettiği gıdaları en aza indirerek, kilo vermesi daha kolay olacaktır.

Bahsetmiş olduğumuz bu etkileri, chia tohumu ürünü verirken, chia seti içerisinde bulunduğu bilinmektedir.

Chia tohumu nasıl kullanılır?

Bu tohumlar, tüketildikten sonra, gün içerisinde mide içerisinde şişlik yaparak, dolgunluk verecektir. Midenizi dolu hissettirecek olan bu tohumlar, süt ya da yoğurt içerisinde karıştırılarak tüketilebilir.  Yine isteğe göre su ile tüketilmesi de uygun görülebilmektedir. Süt ve yoğurt ile tüketirken, yağsız olmasına dikkat ederseniz, kalori açısından iyi bir adım atmış olacaksınız.

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa chia tohumu kullanmak uygundur. Yemeklerden 20 dakika sonra kullanılması ise tavsiyeler arasında yer alıyor.

Ürünü satın al

Ürünü satın almak için, chia tohumu orijinal ürünleri kutusunda teslim eden web satış mağazaları tercih etmeniz gerekmektedir. Böylelikle sahte ürünlerden uzak durarak, daha sağlıklı bir kullanım gerçekleştirebileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )