Chia Seti Ürün Görseli

Yeşil Çay Zayıflatır mı?

Bitkisel olarak zayıflama yöntemleri pek çok kadın tarafından tercih edilirken, elbette ki bu durumda farklı farklı ürün seçenekleri karşılarına çıkmaktadır. Genel olarak son yıllarda revaçta olan yeşil çay, içeriğinde yer alan diğer bileşenler ile birlikte tüketildiğinde, zayıflamayı daha kolay hale getirmektedir. Genel olarak bu ürün, bitkisel çaylar kapsamında yer alırken, uzun dönemli kullanımlarda sağlıklı bir kilo verme işlemini tamamlamış olmaktadır. Uzun vadeli olarak kilo vermek, tekrar kilo almayı daha kolay engelleyecektir. Yani, ağır diyet programları ile çok kısa sürede fazla kilo vermek yerine, bitkisel ürünler ile uzun sürede daha az kilo vermek daha mantıklı olacaktır. Sizlere bu konularda yardımcı olabilecek olan bir ürün ise chia tohumlu yeşilçayli çay olmaktadır.

Chia tohumu nedir?

Chia tohumu, aztek uygarlığında oldukça önemli bir yere sahip olan tohumdur. 25 gram tohum içerisinde 5 gram omega 3 bulunması da elbette ki insan sağlığını destekleyen bir içeriğe sahip olduğunu göstermektedir. Yine içerisinde yer alan diğer vitamin ve mineraller, protein gibi değerler, günlük enerji miktarınızı karşılamak adına yardımcı olduğu gibi, yeşil çay ile birlikte kullanıldığında da zayıflamayı daha kolay hale getirmektedir. Böylelikle kadınların günümüzde tercih ettiği zayıflama ürünleri arasına girmiştir.

Tokluk hissi veriyor

Chia seti olarak tercih yaptığınızda, chia tohumlu yeşilçayli çay bitkisel çay olarak tüketilmesi gerekiyor. Set içerisinde yer alan chia tozu ve tohumları da tokluk hissi vererek, günlük besin tüketim ihtiyaçlarınızı en aza indiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )