Chia Seti Ürün Görseli

Kilo vermenize yardımcı olacak bitkiler

Kilo kaybı, dünyamızda sürekli bir gerçekliktir. Bunu sağlıklı ve dengeli bir şekilde kaybetmek ana hedefimizdir. Ama bazen, katı diyetlerden sıkılır ve kısa bir süre sonra onları terk ederiz. İşte bu yüzden kilo vermek için doğal bir yoldan bahsetmek istiyoruz: Şifalı bitkiler ve otlar.

Aşağıda size göstereceğim bitkiler bulmak kolaydır. Bunları doğal sağlık gıda marketlerinde ve süpermarkette satın alabilirsiniz. Onları her zaman doğal formda satın almanızı öneririz: bazen, yeşil çay gibi, bu infüzyonun satıldığı klasik çay poşetlerinde tükettiğinizde, bazı özelliklerini kaybeder. Doğal mağazalarda, en doğal haliyle satılırlar ve bu her zaman daha fazla tavsiye edilir. Chia Tohumu Aztek Diyeti Kullanıcı Yorumları sayfasında da sıkça değinilen bitkilere gözatalım.

Yeşil çay

Antioksidan özellikleriyle ünlü yeşil çay, kilo vermenin mükemmel bir yoludur. Bunu doğrulamak için birkaç çalışma yapılmış ve düzenli olarak içtiğiniz takdirde, yağ yüzdesinin, özellikle belinizin etrafında% 30 azaldığı sonucuna varmıştır. Bu idrar söktürücüdür ve kateşinleri sayesinde vücudunuzu yağ yakmak için termojenez içine girmeye zorlar, bu da şekerin yağ formunda birikmesini engeller.

Nasıl tüketmeliyim?

Her öğünden sonra günde 3 kez içmelisiniz. Ama yemekten sonra en az yarım saat beklemelisiniz çünkü yeşil çay demirin vücutta sentezlenmesini engelleyebilir. Bir çay kaşığı yeşil çay yaprakları ile infüzyon yapın, kaynatın ve birkaç dakika bekletin.

Aloe Vera

 • Viseral yağı azaltır. Fizyorolleri sayesinde, ana yağlarınızı saran tehlikeli yağ olarak bilinen karın yağını azaltır. Aloe vera jel de kanınızdaki trigliseritleri azaltır.
 • Kan şekerini azaltır. Physterols kilo vermenize izin veren kan şekerini kontrol eder .
 • Kandaki yağ metabolizmasını artırır. Aloe’deki Lophenol ve Cycloartenol, karaciğerdeki yağ metabolizmasını uyaran belirli alıcıları harekete geçirir, bu da kilo vermenize yardımcı olur. Aynı zamanda mükemmel bir müshil ve toksin temizleyicisidir .

Nasıl tüketmeliyim?

Aloe vera tüketmek istiyorsanız bir smoothie yapmalısınız. Bu güler yüzlü sabahı iç. Bir karıştırıcıda aloe vera pulp bir çorba kaşığı koyun. Kalın ve şeffaf görünmelidir. Sadece içte olanı al, cildi değil. Tadı arttırmak için bir bardak su ve bir çorba kaşığı bal veya jöle ekleyin. İyice karıştırın ve azar azar. Chia Tohumu Aztek Diyeti Yorumları arasında kullanıcı ziyaretçiler sıkça önermektedir.

Defne ve Tarçın Çayı

Bu infüzyonu hiç denemediyseniz kaçırmayın. Kilo kaybı için en yaygın kombinasyonlardan biridir. Aslında, bu infüzyon diyetler için esastır. Laurel, sıvı tutmayı ortadan kaldıran diüretik bir bitkidir, tarçın ise terpen bazlı ve esansiyel asit bileşenleri sayesinde enerjiyi kazanmak için hücresel düzeyde yağ metabolize edilmesine yardımcı olur, bu da kilo vermenize yardımcı olur .

Nasıl tüketmeliyim?

Günde 3 kez bunu içmelisiniz: Kahvaltıdan önce 1 bardak, öğle yemeğinden önce 1 su bardağı ve yatmadan önce yarım saat önce 1 su bardağı. Sadece bir bardak su kaynatın ve orada bir defne dalı ve bir parça tarçın koyun. Otur ve içelim.

Maydanoz

Maydanoz sadece yemeklerinizi eklemek için aromatik bir bitki değildir. Lizin gibi bileşenleri ve apiol gibi temel asitler sayesinde, kilo vermek için şiddetle tavsiye edilir . Buna ek olarak, kolesterolü azaltır ve demir gibi birçok vitamin ve mineral sunar.

Nasıl tüketmeliyim?

Bir infüzyonda içmelisin. Bir çay kaşığı maydanozu kaynar suya koyun ve oturun. Günde iki bardak içebilirsiniz. Ayrıca, kereviz suyu ve havuçla karıştırılarak yemeklerinizi birleştirebilirsiniz. Lezzet daha iyi olacak.

Kırmızı biber

Kapsaisin, sıcak ve baharatlı favoriye acı veren ve kilo vermenize yardımcı olan şeydir. Kalori alımını azaltır, yağ birikimini önleyen kanınızdaki yağ dokusu ve yağ seviyesini kaldırır. Chia Tohumu Yorumları arasında sıkça değinilen konulardandır.

Nasıl tüketmeliyim?

Size tadın çok güçlü olduğu konusunda uyarmalıyız. Bu etkili ancak güçlüdür. Ana yemeğinizden sonra günde bir bardak içmek normaldir. Bir bardak su kaynatın ve yarım çay kaşığı cayenne ekleyin. Azar azar iç.

Zencefil

 • Sindirimi artırır ve tatmin edici bir etkiye sahiptir.
 • Suyu ortadan kaldırmaz, yağları yakar ve yok eder.
 • Daha fazla doldurmanızı sağlar.
 • Glikoz seviyelerini yönetmeye yardımcı olur.
 • Mide iltihabını önler.
 • Metabolizmanızı geliştirir.

Nasıl tüketmeliyim?

Bunu öğünlerinizden önce, öğlen ve akşam yemeğinden en az on beş dakika önce tüketmek önemlidir. Sindirimini artıracak ve vücudunuzda yağ birikmesini engelleyecektir. Bir çay kaşığı almak için zencefilli yemeği rendelemeniz yeterli. Onu kaynar suya koyun ve daha sonra infüzyonun oturmasına izin verin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

 • İsim
 • Eposta
 • Yorum

YORUMLAR (0 )